MONODERMA E5 + C10 - vitamínová vzpruha 2 x 28 ks

-20%
17 bodů do věrnostního systému

Dostupnost
Produkt již není v nabídce

Značka
MONODERMA

Kód produktu
8674

S vánočním balíčkem "Vitamínová vzpruha" si užijete maximální antioxidaci, omlazení a barevné sjednocení pleti Více

Sada Monodermá E5 + C10

Vitamín C a vitamín E působí v pleti synergicky, což znamená, že vzájemně posilují svůj účinek. S vánočním balíčkem Vitamínová vzpruha si proto užijete maximální antioxidaci, omlazení a barevné sjednocení pleti. A dokonce ušetříte 215 Kč oproti tomu, kdybyste toto duo produktů kupovali samostatně.

Vánoční balíček vitamínová vzpruha obsahuje dva produkty, Monodermá C10 a Monodermá E5, díky nimž získáte 56 vitamíny nabitých ampulek, které se postarají nejen o anti-aging, ale i redukci nadměrné pigmentace a hydrataci pleti. Koupí vánočního balíčku navíc ušetříte 215 Kč!

Monodermá C10 (28 kapslí)

Ampulky Monodermá C10 obsahují čistý vitamín C (kyselina L-askorbová) v 10% koncentraci, který působí proti nadměrné pigmentaci a omlazuje pleť. Redukuje totiž produkci kožního pigmentu melaninu, který je zodpovědný za vznik tmavých skvrn na kůži a její nestejnoměrný barevný tón. Kromě toho v kůži navyšuje produkci kolagenu, čímž podporuje mladistvě zpevněný vzhled pleti a redukci vrásek.

Vitamín C je také silným antioxidantem, který chrání pleť před zhoubným vlivem volných radikálů. Synergicky působí především s vitamínem E, který vánoční balíček Vitamínová vzpruha obsahuje ve formě produktu Monodermá E5.

Monodermá E5 (28 kapslí)

Monodermá E5 obsahuje vitamín E (tokoferol) v 5% koncentraci, který vaši pokožku chrání proti volným radikálům a podporuje aktivitu vlastního antioxidačního systému kůže. Nezbytný je vitamín E také coby výživa pleti pro její správné fungování.

Při topické aplikaci má pozitivní vliv na suchou a citlivou pleť, které hydratuje a zklidňuje. Zároveň přináší úlevu pro pleť stresovanou, začervenalou a zmírňuje jejich zánět a podráždění. Kromě toho coby antioxidant zpomaluje stárnutí pleti, kterou hýčká a zjemňuje.

Příslušenství4